РФ вже відчуває біль від нафтового ембарго ЄС - Bloomberg

Майже повна заборона на імпорт російської нафти в ЄС нарешті вдарила по нафтових доходах росії - занепокоєння, що ці доходи могли забезпечити кремлю доходи для фінансування війни проти України, поки не виправдалися. Про це пише Bloomberg 11 грудня.

Як зазначається, адміністрація США побоювалася, що санкції ЄС проти імпорту російської нафти морським шляхом призведуть до різкого зростання цін. Особливе занепокоєння викликало заборону надання кораблів і послуг, таких як страхування та фінансування для російських вантажів, що рухаються в будь-яку точку світу.

Щоб пом'якшити наслідки, США запропонували встановити межу цін на російську нафту. Вантажі, придбані за ціною, нижчою від верхнього кордону, зрештою встановленою на рівні 60 доларів за барель, були б звільнені від заборони на постачання та надання послуг.

Але, схоже, їм не варто хвилюватися, принаймні поки що. Останні барелі російської нафти було відправлено до портів Європи. Москва втратила ринок для понад 1,5 мільйона барелів на день.

Схоже, що до кінця року РФ втратить продаж ще на 500 тисяч барелів на день, якщо Польща та Німеччина виконають свої зобов'язання щодо припинення імпорту нафти трубопроводами.

Як повідомлялося раніше, росія втратила 90 відсотків ринку нафти в Європі.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті