Окупанти на Луганщині видали підліткам медалі "юнармійська доблесть"

Окупанти на Луганщині продовжують мілітаризувати підлітків, заохочуючи їх спеціальними медалями. Про це повідомила окупаційна адміністрація Кадіївки (Стаханова) в Телеграм 15 червня.

"У Луганську в Будинку Молоді юнармійцям ЛНР вручили медалі "Юнармійська доблесть 3 ступеня", - пишуть окупанти.

"Я пишаюся тим, що стала частиною великої юнармійської сім'ї", - цитуються в повідомленні слова однієї з нагороджених - старшокласниці з Кадіївки Поліни Федорченко. 

Раніше повідомлялося, що екс-викладачці вишу Оксані Луганцевій, яка "кар'єрно виросла" до голови штабу "Юнармії" на Луганщині, загрожує до 12 років ув'язнення.

Раніше також повідомлялося, що мілітаризація підлітків у Старобільську вийшла на новий рівень: дітей примушують брати участь у "Зарниці".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті