Новобудови окупантів у Маріуполі в мікрорайоні "Нєвський" просто розсипаються

У захопленому Маріуполі росіяни побудували мікрорайон "Нєвський" у минулому році, а в цьому - новобудови почали "сипатися". Про це пише законна влада мітс 15 червня.

"Минулого року окупанти вихвалялися новим мікрорайоном "нєвський". Тепер новобудови "розсипаються". Окупанти рекламують новобудови у Маріуполі на своїх пропагандистських каналах. Але у реальності зведені лише рік тому будинки вже на шляху до аварійності. Так, жителі новобудов у ЖК "Нєвський" показали, що у підʼїздах йдуть тріщини та обвалюється стеля. Це усе, що треба знати про так зване "відновлення" від окупантів. Вони не здатні нічого створювати, а лише руйнувати", - йдеться  повідомленні.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті