Радше пропаганда: Мелоні прокоментувала переговорні позиції Путіна

Італійська прем’єр-міністерка Джорджія Мелоні відкинула набір ультиматумів росіянина Путіна, які він висунув для "мирних переговорів" з Україною. Про це вона сказала на пресконференції за підсумками саміту G7 в Італії 15 червня, пише "Європейська правда".

На думку Мелоні, "пропозиції" Путіна – "це радше пропаганда, ніж справжня, обґрунтована пропозиція для переговорів".

Вона нагадала, що Росія в односторонньому порядку анексувала українські регіони, які повністю не контролює.

"Якщо Путін каже, що готовий сісти за стіл переговорів, якщо Україна визнає анексію і вторгнення й поступиться частиною своєї території – я не думаю, що це буде обґрунтована пропозиція", – констатувала прем’єрка Італії.

"І буде важко стверджувати, що Україна має вийти з України, аби мати змогу сісти за стіл переговорів. Це скидається на вправляння в пропаганді", – додала вона, назвавши слова Путіна "формою свідомої маніпуляції".

Як повідомлялося, напередодні путін розповів, за яких умов з його боку "негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори" з Україною

Також спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Захід неконструктивно відреагував на пропозиції глави РФ Путіна щодо анексії частини території України, яку він назвав -  "новою архітектурою безпеки та врегулювання української кризи".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті