Путін розповів, за яких умов з його боку "негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори" з Україною

Російський диктатор путін заявив, що буде готовий до переговорів із Києвом, якщо українська влада відмовиться від вступу в НАТО, а ЗСУ залишать території так званих "ДНР" і "ЛНР", а також Запорізької та Херсонської областей. Про це путін сказав на зустрічі з керівництвом МЗС РФ 14 червня, пишуть росЗМІ. 

"Щойно Київ заявить про те, що готовий до такого рішення і почне реальне виведення військ із цих регіонів - з нашого боку негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори", - заявив Путін.

Зазначається, що його "план" також передбачає скасування всіх західних санкцій проти РФ.

Раніше повідомлялося, що в російському МЗС анонсували перегляд ядерної доктрини РФ після заяви путіна.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті