У Кремлі розчаровані реакцією Заходу на "пропозиції" Путіна щодо захвату частини території України. Але хочуть знову про це поговорити

Спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Захід неконструктивно відреагував на пропозиції глави РФ Путіна щодо анексії частини території України, яку він назвав -  "новою архітектурою безпеки та врегулювання української кризи". Про це пишуть росЗМІ сьогодні, 15 червня.

"Її багато, величезна кількість - офіційна реакція, офіційні заяви. Неконструктивного характеру", - сказав Пєсков, говорячи про реакцію цивілізованих країн на путинські пропозиції.

Пєсков також додав, що Москві нічого передати учасникам Саміту миру у Швейцарії.

"Ми нічого їм не хочемо передавати. Ми хочемо зібратися наступного разу на більш предметному і перспективному заході", - сказав спікер Кремля.

Як повідомлялося, напередодні путін розповів, за яких умов з його боку "негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори" з Україною

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті