У Швейцарії делегатам саміту миру показали українську виставу “Конотопська відьма”

На саміті миру у Швейцарії делегатам показали популярну українську виставу “Конотопська відьма” режисера Івана Уривського, - пише Lb.ua.

Зазначимо, що вистава “Конотопська відьма” має величезну популярність: квитки на неї моментально розбирають на декілька місяців уперед; вистава також стала вірусною в TikTok.

Цьогоріч «Конотопська відьма» отримала Шевченківську премію у категорії “Театральне мистецтво”. Прем'єра вистави відбулась в Україні 28 квітня 2023 року. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті