На підконтрольному Україні шматочку Луганщини, де лишаєтья менше 50 людей, загинула ще одна жінка: не встигла сховатись від мінометного обстрілу

У підконтрольному Україні селі Невське на Луганщині загинула жінка 14 червня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 15 червня.

"Мінометний обстріл прифронтового села противник здійснив вчора близько 13:00. У цей час місцева жителька 1969 року народження перебувала на городі поблизу свого будинку – сховатися не встигла. На превеликий жаль, вона загинула. Жінка залишалася в Невському разом зі своєю 84-річною матір’ю, яка потребує постійного догляду", - сказано в повідомленні.

Лисогор зазщначив, що зараз разом із Красноріченською військовою адміністрацією вирішуємо питання стосовно евакуації літньої жінки - матері загиблої - у безпечне місце.

"Вкотре наголошую, що з кожним мешканцем деокупованих сіл, що розташовані поблизу лінії бойового зіткнення, проводяться регулярні бесіди – людей вмовляють виїздити. Евакуаційна бригада в нас завжди напоготові. Чекаємо лише на згоду місцевого населення. Щоразу повідомляємо, що допоможемо з пошуком житла, вирішимо інші першочергові проблеми. Та головне - вберегти життя. У Невському і сусідніх селах наразі вкрай небезпечно. Люди це розуміють, але вперто тримаються за власне майно. Тому маємо трагічні випадки", - написав також Лисогор.

Раніше Лисогор розповів в інтерв'ю "ОстроВу" про екологічну катастрофу на Луганщині, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті