Сергій Цюпко: відкриваючи таланти

Конкурс "Я малюю Україну – мирну та вільну!" став справжньою святковою подією для молодих художників з різних куточків України. Організаторами заходу виступили Перший приватний музей українського сучасного мистецтва та Благодійний фонд Сергія Цюпка. Цей конкурс об'єднав дітей віком від 9 до 13 років, надаючи їм унікальну можливість виразити свої мрії та уявлення про майбутню Україну через мистецтво.

Ініціатива виявилася дуже успішною: молоді таланти надіслали понад тисячу робіт. Сергій Цюпко, засновник музею, наголосив на значущості розвитку українського мистецтва та підтримці молодих митців через цей конкурс.

Журі, вибираючи переможців, стояло перед складним завданням через високий рівень усіх представлених робіт. Але врешті-решт, були визначені кращі та нагороджені цінними призами. Призові місця зайняли Олександра Горбатюк (10 років) з м. Звенигородка, Софія Чапко (12 років) з м. Ковель та Ангеліна Шевчук (12 років) з м. Старокостянтинів. Приз глядацьких симпатій отримала Вікторія Гуменюк (13 років) з м. Кривий Ріг. Крім того, додаткові нагороди від Київського ювелірного заводу були вручені ще п'яти учасникам.

Урочиста церемонія нагородження, що відбулася 31 травня у Києві, була незабутньою для переможців та їхніх родин. Вручення призів відбулося за участю відомої української співачки Наталії Могилевської, що стало окремим сюрпризом для юних призерів та гостей заходу.

Переможці отримали можливість представити свої роботи у залах музею та на його сторінці у Facebook, що стане важливим кроком у їхньому творчому розвитку. Експозиція робіт дозволить широкій аудиторії ознайомитися з чудовими витворами дитячого мистецтва.

Сергій Цюпко запевнив, що подібні конкурси будуть проводитися і в майбутньому, оскільки підтримка та розвиток талантів молодого покоління – пріоритетне завдання. Україна, зазначає він, багата своєю культурною спадщиною та творчим потенціалом, і ці ініціативи сприяють поєднанню минулого з майбутнім у потоці сучасного мистецтва.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті