У Швейцарії стартував Глобальний саміт миру. Беруть участь 92 країни та 8 організацій

У Швейцарії стартував Глобальний саміт миру, у якому беруть участь 92 країни та 8 організацій. Про це пише заступник керивника ОП Олексій Кулеба 15 червня.

"Без перебільшень надважлива дипломатична подія. Масштабність Саміту говорить сама за себе – на заході присутні представники всіх частин світу, всі континенти. І ряд країн, які долучилися до Саміту, вперше приєдналися до цього процесу і раніше не брали участі у зустрічах радників з питань національної безпеки. Загалом це 92 країни та вісім організацій", - написав він. 

У рамках Саміту миру відбудеться дискусія щодо бачення мирного процесу, за підсумками якого буде сформована спільна рамка щодо досягнення миру.  

"Вдячні президенту України та команді, які провели неймовірну дипломатичну роботу. Як наголосив Володимир Зеленський, огляд, ідеї та лідерство кожного народу для нас однаково важливі – і усе, про що буде домовлено сьогодні на Саміті, стане частиною потрібного усім нам миротворчого процесу", - вважає Кулеба.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський вдень 15 червня прибув на Саміт миру у Бюргеншток в Швейцарії. 

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті