Нові спреї для тіла Victoria's Secret з колекції Midnight Heatwave

Цього сезону Victoria's Secret радує своїх шанувальників новою колекцією спреїв для тіла "Midnight Heatwave", яка обіцяє перенести нас у світ спекотних літніх ночей, наповнених ароматами стиглих фруктів, сонячних квітів та чуттєвих нот. 

Колекція "Midnight Heatwave" була натхненна теплими літніми ночами, коли природа розкриває свої найнасиченіші і найглибші аромати. Розробники Victoria's Secret прагнули створити аромати, які будуть уособлювати магію ночі та надавати впевненості кожній жінці.

"Ми хотіли передати атмосферу тих незабутніх літніх вечорів, коли повітря напоєне ароматами тропічних фруктів і квітів", - каже головний парфумер бренду.

Аромати спреїв

1. Sizzling Vanilla: Цей спрей поєднує в собі солодкі ноти ванілі, цукрового манго та теплого мускусу. Він ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу насиченим і солодким ароматам з теплими акордами. 

2. Electric Mango: Свіжий та енергійний аромат з нотами електричного манго та квітучих тропічних кольорів. Цей спрей наповнений енергією та свіжістю, створюючи відчуття літнього бризу. 

3. Neon Tropic: Яскравий та живий аромат з нотами соковитого кавуна та квітки тіаре. Цей спрей ніби створений для нічних вечірок просто неба. 

4. Wild Neroli: Екзотичний та загадковий аромат з нотами дикого неролі, соковитих цитрусів та теплого мускусу. Цей спрей додасть вашому образу таємничості та привабливості. 

Де придбати

Колекція "Midnight Heatwave" вже доступна для покупки в інтернет-магазині Fashion Place. Кожна жінка зможе вибрати аромат, який ідеально підійде саме їй, підкреслить її унікальність та додасть родзинку у повсякденний образ.

Не пропустіть можливість поринути у світ літніх ночей та відчути магію "Midnight Heatwave" на своїй шкірі. Замовити нові спреї можна за посиланням https://victoriasecret.com.ua/cosmetics/fragrance-mists/.

Колекція "Midnight Heatwave" вже завоювала серця багатьох шанувальників бренду, і це не дивно. Унікальні аромати, натхненні літніми ночами, створюють неповторне відчуття чаклунства та привертають увагу оточуючих. Відчуйте себе чарівною разом з Victoria's Secret і насолоджуйтесь кожним моментом літа!

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті