Оточення окупантів на агрегатному заводі у Вовчанську: експерт "ІС" пояснив, що росіяни будуть або "200-ті" або в полоні

Унаслідок дій українських Сил оборони ворога взято в оточення на агрегатному заводі Вовчанська у Харківській області, процес підвозу їжі та БК ускладнений. Про це повідомив військовий оглядач групи "Інформаційний спротив" у коментарі "Еспресо" та пишуть пабліки оккпантів 15 червня.

"Я б сказав, що це більше така собі стагнація, бо там, де у них було просування в східній локації у напрямку на Тихе, воно то є, то його нема - такі собі гойдалки. У самому Вовчанську дуже цікава ситуація виникла нещодавно, коли їхній штурмовий підрозділ був оточений на заводі. З одного боку нібито, якщо дивитися на мапи, то там є контроль, а з іншого боку - це підрозділ, який знаходиться повністю в оточенні", - наголосив Коваленко.

За його словами, нині ворог отримує боєкомплект, воду та їжу дронами.

"Це ненадійний логістичний елемент, який може їм допомогти утримати цю позицію, тому найближчим часом, я думаю, вони або здадуться полон, або будуть двохсотими. Якщо загалом говорити по Харківщині, то багато уваги приділяється Липцям, Вовчанську, хоча найбільш небезпечні зони, де у росіян все ж таки є ситуативне просування - це саме Покровський та Краматорський напрямок, Часів Яр. На Харківщині ситуація більш стабільна та контрольована Силами оборони України", - підсумував військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті