Окупанти за добу здійснили 37 обстрілів Сумщини

Протягом 18 вересня окупаційні війська здійснили 37 обстрілів прикордоння, зафіксовано 171 вибух.  Про це повідомила у Телеграм Сумськва ОВА 

Як повідомляється, обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Хотинська, Юнаківська, Великописарівська, Глухівська, Есманська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громада .

"Великописарівська громада: ворог бив із мінометів (24 вибухи), зі станкового гранатомета (СПГ, 13 вибухів) та артилерії (21 вибух).

Краснопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів) та обстріл з мінометів (7 вибухів). Крім того, ворожим БпЛА зроблено скидання 1-го пострілу осколковий гранатометний (ВОГ).

Глухівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи). Есманська громада: були мінометні обстріли (3 вибухи).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з артилерії (4 вибухи) та мінометів (21 вибух).

Середино-Будська громада: 8 хв скинув ворог на територію громади. Також було 10 вибухів із артилерії.

Зноб-новгородська громада: були мінометні обстріли (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріл з мінометів (10 вибухів) та артилерії (12 вибухів).

Хотинська громада: зафіксовано артилерійські обстріли (15 вибухів) та обстріли з мінометів (5 вибухів). Крім того, ворожими БПЛА здійснено скидання 3-х снарядів ВОГ" - повідомили в ОВА. 

Нагадаємо, увечері 18 вересня окупанти вдарили ракетами по Харкову. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті