Механічна чи електрична помпа для води — що зручніше, коли в домі є малеча?

Все більше жителів міст обирають доставку води — зручну послугу, яка суттєво полегшує побут. Кур’єр доставить бутлі з водою додому чи в офіс. Однак набирати воду з бутля об’ємом 18,9 л не дуже просто, для великого колективу доцільно купити кулер. А для дому достатньо помпи https://mywatershop.com.ua/catalog/pompy/, яка значно полегшує процес. Встановлюють її на горловину бутля. 

Сервіс My Water Shop пропонує послуги доставки води, а також величезний вибір аксесуарів для транспортування, розливу та зберігання води. В онлайн-каталозі є електричні та механічні помпи відомих виробників. Вони виготовлені з високоякісного харчового пластику, тому надійні, міцні та прості у використанні.

В чому переваги механічної помпи?

Потрібне бюджетне обладнання? Обирайте механічну помпу, її «одягають» на бутель з водою, а після натискання на корпус відбувається подача води. Механічні помпи дуже прості у користуванні, тому не потребують особливого догляду.

Вона має такі переваги:

  • Компактні розміри, тому зручна для зберігання чи транспортування;
  • Проста конструкція;
  • Доступна ціна;
  • Тривалий термін експлуатації. Оскільки конструкція пристрою дуже проста, то ризик несправності — мінімальний;
  • Легка у догляді.

Коли варто купити електричну помпу?

Якщо ви цінуєте комфорт, то обирайте електричну помпу. Вона забезпечує дуже швидку подачу води: достатньо одного натискання, щоб наповнити чашку чи склянку, без зайвих зусиль. Для роботи помпу підключають до електромережі або використовують живлення від акумулятора. Однак такий пристрій дуже економний, бо заряду вистачає на 3–4 місяці користування.

Серед переваг електричних помп варто виділити:

  • Сучасний витончений дизайн;
  • Спрощений запуск пристрою;
  • Додаткові функції, які забезпечують особливу зручність;
  • Компактні розміри.

Який варіант оптимальний для сім’ї з дитиною?

Якщо ви плануєте купити помпу, насамперед зверніть увагу на її якість, практичність та безпеку. Звичайно, важливу роль відіграє дизайн та вартість. Якщо в сім’ї є дитина дошкільного віку, то краще вибрати електричну модель, з нею дуже легко наливати воду з великих бутлів, всього одне натискання.

Обирайте сучасні моделі на сайті My Water Shop.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті