Механічна чи електрична помпа для води — що зручніше, коли в домі є малеча?

Все більше жителів міст обирають доставку води — зручну послугу, яка суттєво полегшує побут. Кур’єр доставить бутлі з водою додому чи в офіс. Однак набирати воду з бутля об’ємом 18,9 л не дуже просто, для великого колективу доцільно купити кулер. А для дому достатньо помпи https://mywatershop.com.ua/catalog/pompy/, яка значно полегшує процес. Встановлюють її на горловину бутля. 

Сервіс My Water Shop пропонує послуги доставки води, а також величезний вибір аксесуарів для транспортування, розливу та зберігання води. В онлайн-каталозі є електричні та механічні помпи відомих виробників. Вони виготовлені з високоякісного харчового пластику, тому надійні, міцні та прості у використанні.

В чому переваги механічної помпи?

Потрібне бюджетне обладнання? Обирайте механічну помпу, її «одягають» на бутель з водою, а після натискання на корпус відбувається подача води. Механічні помпи дуже прості у користуванні, тому не потребують особливого догляду.

Вона має такі переваги:

  • Компактні розміри, тому зручна для зберігання чи транспортування;
  • Проста конструкція;
  • Доступна ціна;
  • Тривалий термін експлуатації. Оскільки конструкція пристрою дуже проста, то ризик несправності — мінімальний;
  • Легка у догляді.

Коли варто купити електричну помпу?

Якщо ви цінуєте комфорт, то обирайте електричну помпу. Вона забезпечує дуже швидку подачу води: достатньо одного натискання, щоб наповнити чашку чи склянку, без зайвих зусиль. Для роботи помпу підключають до електромережі або використовують живлення від акумулятора. Однак такий пристрій дуже економний, бо заряду вистачає на 3–4 місяці користування.

Серед переваг електричних помп варто виділити:

  • Сучасний витончений дизайн;
  • Спрощений запуск пристрою;
  • Додаткові функції, які забезпечують особливу зручність;
  • Компактні розміри.

Який варіант оптимальний для сім’ї з дитиною?

Якщо ви плануєте купити помпу, насамперед зверніть увагу на її якість, практичність та безпеку. Звичайно, важливу роль відіграє дизайн та вартість. Якщо в сім’ї є дитина дошкільного віку, то краще вибрати електричну модель, з нею дуже легко наливати воду з великих бутлів, всього одне натискання.

Обирайте сучасні моделі на сайті My Water Shop.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті