Зеленський чекає від ювілейного саміту НАТО рішення про передачу Україні 7 систем Patriot

Президент Володимир Зеленський припустив, що країни НАТО можуть підтримати передачу Україні семи систем ППО Patriot на саміт у Вашингтоні в липні. Про це повідомляє The New York Times, - пише NV.

Зеленський вкотре закликав країни Альянсу надати більше винищувачів F-16, а також систем ППО Patriot.

Президент припустив, що Україна може отримати сім систем для захисту регіонів, що мають ключове значення для національної економіки та енергетичного сектора. За його словами, це рішення може бути ухвалено, коли лідери НАТО зберуться на саміт у Вашингтоні в липні.

«Ви вважаєте, що це занадто багато для ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні? За країну, яка сьогодні бореться за свободу і демократію в усьому світі?» - запитав він.

Раніше, 14 травня, Зеленський під час зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном заявив, що Україні потрібні ще два комплекси Patriot для захисту Харкова і Харківської області.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті