Зеленський чекає від ювілейного саміту НАТО рішення про передачу Україні 7 систем Patriot

Президент Володимир Зеленський припустив, що країни НАТО можуть підтримати передачу Україні семи систем ППО Patriot на саміт у Вашингтоні в липні. Про це повідомляє The New York Times, - пише NV.

Зеленський вкотре закликав країни Альянсу надати більше винищувачів F-16, а також систем ППО Patriot.

Президент припустив, що Україна може отримати сім систем для захисту регіонів, що мають ключове значення для національної економіки та енергетичного сектора. За його словами, це рішення може бути ухвалено, коли лідери НАТО зберуться на саміт у Вашингтоні в липні.

«Ви вважаєте, що це занадто багато для ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні? За країну, яка сьогодні бореться за свободу і демократію в усьому світі?» - запитав він.

Раніше, 14 травня, Зеленський під час зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном заявив, що Україні потрібні ще два комплекси Patriot для захисту Харкова і Харківської області.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті