ГУР показало знищення російської БМД, яка намагалася закинути чергову групу на штурм Часова Яра на Донеччині

Відео знищення спецпідрозділом ГУР МО України "Артан" ворожої бойової машини десанту (БМД-3) "Бахча", яка намагалася закинути чергову групу на штурм Часова Яра, розмістив Телеграм-канал ГУР 21 травня. "Не довезла. Бойову машину десанту наші аси зупинили чітким пострілом з українського ПТРК з відстані 4 з половиною кілометри", - йдеться в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що під Часовим Яром на Донеччині у полон до спецпідрозділу KRAKEN попали 9 російських військових.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті