Зеленський розповів про доповіді Умєрова, Сирського й Брагилевича та найскладніші напрямки фронту

Міністр оборони Рустем Умєров, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргилевич доповіди президенту України Володимиру Зеленському про ситуацію на фронті та забезпечення оборони 21 травня. Про це Зеленський розповів у своєму вечірньому відеозверненні, опублікованому в Телеграм. 

"Сьогодні були детальні доповіді щодо ситуації на фронті та в забезпеченні оборони - від міністра оборони України Умєрова та начальника Генштабу Баргилевича. Доповідав і Головком Сирський. Відбулось напередодні чергове засідання формату "Рамштайн" - сьогодні доповіли щодо роботи по наших потребах. Передусім це ППО, броньована техніка, снаряди. Всі партнери повністю поінформовані щодо актуальності потреб та реальної фронтової ситуації", - сказав президент України. 

Він також зазначив, що Покровський напрямок та інші донецькі напрямки - Краматорський, Курахівський - зараз залишаються надзвичайно складними, там найбільше боїв.

На Харківщині, за словами Зеленського, "наші сили знищують окупанта, результати відчутні". 

"Вдячний кожній державі, кожному лідеру, усім міністрам оборони партнерів та начальникам штабів партнерів, які дійсно готові допомагати і реалізують обіцянки, які звучать. Увесь зміст комунікації з партнерами має відображатися змістом реальної бойової роботи наших воїнів – тими засобами ураження, які потрібні на передовій. І зараз, цими тижнями, а не десь влітку", - сказав також Зеленський. 

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив з президентом Азербайджану проєкти в енергетиці та торгівлі.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті