Зеленський обговорив з президентом Азербайджану проєкти в енергетиці та торгівлі

Перспективні двосторонні проєкти України й Азербайджану в енергетиці й торгівлі обговорили президенти двох країн у телефонному режимі 21 травня. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у Телеграм. 

"У телефонній розмові з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим обговорили питання регіональної безпеки та двосторонньої співпраці. У нас є перспективні проекти в енергетиці, торгівлі та інших сферах", - зазначив Зеленський.

За його словами, глави держав доручили командам активізувати роботу з їхньої реалізації та скоординували майбутні спільні заходи.

Раніше повідомлялось, що релокована з Рубіжного на Луганщині в Київ фармацевтична компанія "Мікрохім" з 2024 року співпрацює з Азербайджаном - постачає у країну неврологічні продукти.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті