Лікарі й пенсійники приймають переселенців з Луганщини у хабах Дніпра та Хмельницького

Переселенці з Луганищини можуть отримати конультації з пенсійних питань у Дніпрі та потрапити на прийом лікарі у Хмельницькому. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 21 травня.

"Жителі Луганської області, які тимчасово проживають у Дніпрі, можуть звернутися за пенсійними консультаціями по середах, четвергах та п’ятницях з 10:00 до 15:00", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що прийом ведеться у хабі Сєвєродонецької громади за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Калнишевського, 27-К (Палац культури "Металург").

Крім того, у хабі і Хмельницькомупереселенців з Луганщини щосереди приймають лікарі Товариства Червоного Хреста України. Так, у середу, 22 травня, відбудеться чергове консультування переселенців. Їх прийматимуть сімейний лікар і гінеколог, а також психолог. Можна буде виміряти рівень цукру у крові, артеріальний тиск, сатурацію крові. Також видаватимуть безкоштовно ліки. Послуги надаються без попереднього запису. 

Адреса хабу: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122, каб. 3.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини у Києві отримують продовольчі набори й мають змогу проконсультуватись з пенсійних питань.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті