Переселенці з Луганщини у Києві отримують продовольчі набори й мають змогу проконсультуватись з пенсійних питань

Понад 700 родин ВПО з Луганської області, які мешкають у Києві, отримають продуктові набори від БФ GEM, їх почали видавати у хабі Нижньодуванської громади. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 17 травня.

"720 родин внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово проживають у місті Києві, отримують сімейні продовольчі набори від благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для багатодітних родин, дітей-сиріт та людей похилого віку Нижньодуванською громадою організована безкоштовна доставка гуманітарної допомоги.

Крім того, 17 травня в Києві переселенцям з Луганщини допомогли із розв’язанням питань пенсійного забезпечення. Представники ГУ ПФУ в Луганській області приймали у хабі Гірської громади.

Раніше повідомлялось, що благодійний фонд Global Empowerment Mission надав продуктові набори для співробітників підприємств, які продовжують працювати у прифронтовій Вільнянській міській громади Запорізької області.

Раніше також повідомлялось, що Лисичанська громада пропонує житло для переселенців з Луганщини в Києві (контакт).

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті