Лисичанська громада пропонує житло для переселенців з Луганщини в Києві (контакт)

Лисичанська міська адміністрація пропонує житло для ВПО з Луганської області у гуртожитку одного з вишів Києва. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 19 квітня.

"Лисичанська міська військова адміністрація та Український державний університет імені Михайла Драгоманова підписали меморандум щодо надання луганським переселенцям тимчасового житла в гуртожитку вишу", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що там можуть розміститися до 400 ВПО. Є кімнати на двох, трьох та чотирьох осіб. В кожному блоці є кухня, санвузол та душова кімната. 

На першому поверсі гуртожитка облаштовані кімната для прання, кабінет медичної допомоги, приміщення для надання консультацій. 

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Левка Лук'яненка, 2 (станція метро "Оболонь").

Телефон для довідок: +38-050-259-42-67 (щодня з 8:00 до 18:00, Тетяна).

Раніше повідомлялось, що Кремінська громада Луганської області розширила перелік отримувачів грошової допомоги.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті