У Харкові внаслідок ракетного удару є влучання у виробничу зону

Внаслідок ракетного удару по Харкову увечері 18 вересня є влучання у виробничу зону Холодногірського району міста. Про це повідомив у Телеграм мер Харкова Ігор Терехов. 

"Є інформація щодо влучання у виробничу зону Холодногірського района міста", - написав він. 

У свою чергу голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив у Телеграм, що нараз інформації про постраждалих від ракетної атаки немає. 

"Окупанти завдали ударів по Холодногірському району Харкова. На цю хвилину - без постраждалих. Інформація щодо наслідків влучань уточнюється", - написав Синєгубов. 

Нагадаємо, увечері 18 вересня у Харкові пролунала серія вибухів у центрі міста.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті