У Харкові внаслідок ракетного удару є влучання у виробничу зону

Внаслідок ракетного удару по Харкову увечері 18 вересня є влучання у виробничу зону Холодногірського району міста. Про це повідомив у Телеграм мер Харкова Ігор Терехов. 

"Є інформація щодо влучання у виробничу зону Холодногірського района міста", - написав він. 

У свою чергу голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив у Телеграм, що нараз інформації про постраждалих від ракетної атаки немає. 

"Окупанти завдали ударів по Холодногірському району Харкова. На цю хвилину - без постраждалих. Інформація щодо наслідків влучань уточнюється", - написав Синєгубов. 

Нагадаємо, увечері 18 вересня у Харкові пролунала серія вибухів у центрі міста.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті