Кричали «Мусор»: у Донецьку напали на «поліцейського» з дружиною

В окупованому Донецьку невідомі напали на «співробітника поліції ДНР» і його дружину. Про це 21 травня повідомляють місцеві сайти.

«... увечері на капітана Максима з дружиною Оксаною напали двоє чоловіків. Вони кричали «Мусор!» і назвали Максима на ім'я, але капітан не знав їх", - ідеться в повідомленні. 

Нападники побили «поліцейського», а його дружині вдалося втекти, хоча й у неї «медики діагностували синці на обличчі».

Повідомляють, що «капітана поліції» госпіталізовано, йому «зашили голову». А один із нападників «уже затриманий і дає свідчення» - «напад на співробітника поліції тягне за собою порушення кримінальної справи за ст. 318 КК РФ».

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті