Російська держдума розгляне закон про заборону іноземних слів у ЗМІ, рекламі та торгівлі

Депутати Держдуми РФ завтра, 22 травня, готуються заборонити використовувати іноземні слова в рекламі, ЗМІ, торгівлі та будівництві, проголосувавши відповідний законопроект, - пишуть росЗМІ.

У зв'язку з цим пропонується доповнити закон «Про захист прав споживачів» нормою, згідно з якою інформація на вивісках, покажчиках, знаках та «інших носіях» має бути викладена російською мовою, але «на розсуд виробника» може доповнюватися іноземними словами.

Також автори ініціативи пропонують використовувати російську мову в назвах житлових комплексів, зокрема малоповерхових.

Нагадаємо, що в РФ уже ухвалено закон про заборону на використання іноземних слів, яким є російські аналоги, у діловодстві та будь-яких інших випадках, коли російська мова виступає як державна. Норми також закріплені в словниках.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті