Плетенчук розповів про знищений російський "Циклон" та носії "Калібрів" у Чорному морі

Російський знищений корабель "Циклон" у порту Севастополя не встиг випустити жодної ракети. Про це повідомив начальник центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня України Дмитро Плетенчуку коментарі  "Ми - Україна".

Він розповів, що весь проєкт кораблів, до якого входить "Циклон", фактично закінчився, так і не почавшись.

"Циклон" був першим з п'яти кораблів. Фактично він не встиг закінчити державні випробування, тому що жодної ракети він так і не запустив. Це ще раз констатує стан і положення речей у російській кораблебудівній галузі РФ - корабель, який вже рік в строю не зміг відстрілятися. Таким він і залишиться в нашій пам'яті", - розповів Плетенчук.

Також він розповів, що росіяни досі мають в Чорному морі до 10 носіїв "Калібрів", але  ця кількість може бути дещо меншою. Деякі з цих носіїв можуть бути на ремонті.

"Якщо брати загальну чисельність - то трохи більше 50 "Калібрів" можуть вони зараз запустити, але це малоймовірно і такої практики застосування ніколи не було. По-перше, ніхто не використовує весь наявний арсенал, постанови кажуть, що завжди має залишатися залишок. Так, потрібно враховувати, що можливе одночасне застосування, але ви бачите, що навіть виходів в море нема. А щоб застосувати таку кількість кораблів одночасно, необхідна підготовка, і ми можемо встигнути зреагувати. Тому ризикувати одразу всім ордером ніхто не буде", - додав він.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті