Зеленський запросив особисто премʼєр-міністра Іраку Ас-Судані до участі у першому Глобальному саміті миру

Президент України Володимир Зеленський особисто запросив до участі у першому Глобальному саміті миру премʼєр-міністра Іраку Ас-Судані. Це Зеленський зробив під час телефонної розмови 21 травня, пише він у Телеграм.

"Провів телефонну розмову з Премʼєр-міністром Іраку Мухаммадом Ас-Судані. Подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, підтримку ключових резолюцій ООН щодо російської агресії. Наш Саміт миру покликаний відновити мир на принципах Статуту ООН, тому я запросив Премʼєр-міністра Ас-Судані особисто взяти в ньому участь", - написав Зеленський у Телеграм. 

Зазначається, що співрозмовники також обговорили досвід Іраку з післявоєнної відбудови та розмінування, співпрацю в енергетиці, інфраструктурних проектах і торгівлі. 

"Українські компанії беруть участь в економічному житті Іраку. Ми домовилися сприяти подальшому зміцненню звʼязків, зокрема відновити роботу Спільної комісії з питань торговельного, економічного, наукового та технічного співробітництва", - підкреслив президент України.

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив з президентом Азербайджану проєкти в енергетиці та торгівлі.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті