В окупованому Єнакієвому вітчим кілька років ґвалтував 11-річну падчерку

В окупованому Єнакієвому затримали 33-річного чоловіка за підозрою в педофілії. Повідомляють, що він ґвалтував падчерку з 2020 року. Про це 21 травня пишуть місцеві пабліки.

«Дівчинка довго не наважувалася розповісти мамі. Та дізналася, коли 11-річна дитина почала скаржитися на болі.... поїхала у відділ і написала заяву на чоловіка. Його затримали біля моргу ЦМЛ. Місцеві жителі вважають, що жінка ще багато чого не знає про людину, з якою жила", - йдеться в повідомленні. 

«Слідство у справі триває. У СК РФ по ДНР нам сказали, що підозрюваному загрожує від 12 до 20 років в'язниці", - пишуть місцеві пропагандисти.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті