Росіян мають намір ставити на військовий облік без особистої явки і медкомісії

Російське Міноборони пропонує ставити росіян на військовий облік без особистої явки у військкомат і проходження медичної комісії. Про це йдеться в проєкті постанови уряду про зміни в Положенні про військовий облік, - повідомляє ВВС/Російська служба.

Згідно з цими пропозиціями, постановка і зняття з військового обліку "може здійснюватися без особистої явки громадян до військового комісаріату на підставі відомостей, що містяться в державному інформаційному ресурсі, інших державних інформаційних системах та інформаційних ресурсах".

Повідомлення про постановку і зняття з обліку громадяни Росії отримуватимуть в особистому кабінеті на порталі "Госуслуг".

На військовий облік можуть поставити будь-кого - медичний огляд і обстеження, проведення професійного психологічного відбору будуть проводитися вже після цього, за особистої явки до військкомату.

Нагадаємо, що 14 квітня путін підписав закон про електронні повістки військовозобов'язаним. Після набуття законом чинності паперові повістки збереглися, але їх тепер можна дублювати в електронному вигляді - через портал "Держпослуги". Повістка в електронному вигляді вважається отриманою з моменту розміщення в особистому кабінеті військовозобов'язаного. Паперова та електронна повістки мають однакову юридичну силу.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті