Стан здоров'я Фіцо все ще важкий

Стан здоров'я Фіцо все ще важкийЛікарі заявили, що стан здоров'я прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, який отримав кілька вогнепальних поранень під час замаху 15 травня, відповідає прогнозам. Представник партії Фіцо Smer-SD Ян Ріхтер прогнозує, що прем'єр повністю одужає. Про це повідомляє Aktuality, - пише NV.

«Сьогоднішній розвиток здоров'я прем'єр-міністра відповідає прогнозам, встановленим медичною радою. Обстеження продовжаться завтра", - наводить видання заяву лікарні ім. Ф. Д. Рузвельта. Ф. Д. Рузвельта в Банська-Бістріце, де перебуває Фіцо.

Представник Smer-SD Ян Ріхтер заявив ЗМІ, що стан прем'єр-міністра все ще важкий і він може повністю одужати тільки до кінця року.

«Ступінь травми був настільки великий, що було б безвідповідально очікувати дуже швидкого повернення», - зазначив він.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті