Стан здоров'я Фіцо все ще важкий

Стан здоров'я Фіцо все ще важкийЛікарі заявили, що стан здоров'я прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, який отримав кілька вогнепальних поранень під час замаху 15 травня, відповідає прогнозам. Представник партії Фіцо Smer-SD Ян Ріхтер прогнозує, що прем'єр повністю одужає. Про це повідомляє Aktuality, - пише NV.

«Сьогоднішній розвиток здоров'я прем'єр-міністра відповідає прогнозам, встановленим медичною радою. Обстеження продовжаться завтра", - наводить видання заяву лікарні ім. Ф. Д. Рузвельта. Ф. Д. Рузвельта в Банська-Бістріце, де перебуває Фіцо.

Представник Smer-SD Ян Ріхтер заявив ЗМІ, що стан прем'єр-міністра все ще важкий і він може повністю одужати тільки до кінця року.

«Ступінь травми був настільки великий, що було б безвідповідально очікувати дуже швидкого повернення», - зазначив він.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті