Росіяни відновлюють покинуту РЛС у Новоросійську

Агенти «АТЕШ» із числа військових ЗС РФ повідомляють, що російське командування почало відновлювати раніше занедбану частину зв'язку біля міста Новоросійська. Про це партизани пишуть у своєму ТГК 26 травня.

«Цей об'єкт був побудований ще за часів Радянського Союзу і довгий час не використовувався у військових цілях. Уже сформовано частину, і об'єкт приведено в боєготовність", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що рашисти докладають усіх зусиль, щоб захистити свою нову головну військово-морську базу Чорноморського флоту в Новоросійську.

«Вона замінила базу в окупованому Севастополі, звідки росіяни забрали більшість бойових кораблів. Це сталося внаслідок знищення штабу ЧФ РФ у Севастополі та безлічі військових кораблів в інших портах Криму. Незважаючи на всі зусилля, атаки на військові об'єкти Новоросійська успішно тривають з моря і повітря. Наші агенти працюють, щоб завдати поразки путінському злочинному режиму", - пишуть в “АТЕШ”.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті