Ідентифіковані 11 жертв обстрілу росіян по "Епіцентру" в Харкові, серед яких 12-річна дівчинка та її мама. Прокуратура показала момент удару

Внаслідок обстрілу російської армії по "Епіцентру" у Харкові наразі встановлена загибель 14-и та поранення 44-х людей. Про це ввечері, 26 травня, повідомив Офіс Генпрокурора.

"Оновлені дані щодо наслідків ворожих авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня. Наразі встановлено загибель 14-и та поранення 44-х людей", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ідентифіковано 11 жертв, серед яких 12-річна дівчинка та її мама. Також знайдено чотири фрагменти тіл людей. Наразі безвісти зниклими вважаються 7 людей.

"Проаналізовано відео з камер спостереження та встановлено, що в епіцентрі вибухів перебувало щонайменше 20 осіб. Інформація надалі буде оновлюватись", - повідомили у прокуратурі.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті