Ідентифіковані 11 жертв обстрілу росіян по "Епіцентру" в Харкові, серед яких 12-річна дівчинка та її мама. Прокуратура показала момент удару

Внаслідок обстрілу російської армії по "Епіцентру" у Харкові наразі встановлена загибель 14-и та поранення 44-х людей. Про це ввечері, 26 травня, повідомив Офіс Генпрокурора.

"Оновлені дані щодо наслідків ворожих авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня. Наразі встановлено загибель 14-и та поранення 44-х людей", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ідентифіковано 11 жертв, серед яких 12-річна дівчинка та її мама. Також знайдено чотири фрагменти тіл людей. Наразі безвісти зниклими вважаються 7 людей.

"Проаналізовано відео з камер спостереження та встановлено, що в епіцентрі вибухів перебувало щонайменше 20 осіб. Інформація надалі буде оновлюватись", - повідомили у прокуратурі.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті