Путін помилував поліцейських, які зґвалтували і вбили двох дівчат. Тепер «герої СВО» вбивають українців

Поліцейські, які зґвалтували і вбили двох дівчат, вийшли з колонії і поїхали воювати проти України. Про це пишуть російські ЗМІ.

Як повідомлялося, вбивство сталося понад 20 років тому в Бурятії. Дмитро Істомін і Євген Інкін у 2002 році вони «відпочивали на природі» з неповнолітніми дівчатами. У процесі «відпочинку» зав'язалася сварка і поліцейські зарубали своїх подруг сокирами, а тіла закопали. 

Затримати вбивць вдалося тільки 2019 року. У 2023 році їх засудили до 17 і 18 років колонії, але відсидівши всього рік, душогуби завербувалися до ЗС РФ і вирушили в Україну вбивати українців. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті