Путін помилував поліцейських, які зґвалтували і вбили двох дівчат. Тепер «герої СВО» вбивають українців

Поліцейські, які зґвалтували і вбили двох дівчат, вийшли з колонії і поїхали воювати проти України. Про це пишуть російські ЗМІ.

Як повідомлялося, вбивство сталося понад 20 років тому в Бурятії. Дмитро Істомін і Євген Інкін у 2002 році вони «відпочивали на природі» з неповнолітніми дівчатами. У процесі «відпочинку» зав'язалася сварка і поліцейські зарубали своїх подруг сокирами, а тіла закопали. 

Затримати вбивць вдалося тільки 2019 року. У 2023 році їх засудили до 17 і 18 років колонії, але відсидівши всього рік, душогуби завербувалися до ЗС РФ і вирушили в Україну вбивати українців. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті