У Росії «вагнерівці» влаштували перестрілку з гопниками просто у дворі житлового будинку

У російському Челябінську «Вагнера» влаштували перестрілку з місцевими гопниками просто у дворі житлового будинку, - повідомляє паблік ЧТД 26 травня.

«Конфлікт почався з обстрілу місцевими гопниками “героя СВО” і його дівчини. Ті на допомогу покликали колишніх товаришів по службі з «Вагнера» і почали бити нападників палицями - а вже до останніх на підмогу підтягнулися бандити з бойовою зброєю і швидко розігнали «вагнерів», розповів один із групи переможених (скаржачись, що переможці віроломно скористалися допомогою друзів зі зброєю, а не поліцейських)", - ідеться в повідомленні.

Паблік зазначає, що поліція затримала тільки «героїв СВО» (і незабаром відпустила), а ось гопники зі зброєю успішно зникли з місця перестрілки.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті