У Росії «вагнерівці» влаштували перестрілку з гопниками просто у дворі житлового будинку

У російському Челябінську «Вагнера» влаштували перестрілку з місцевими гопниками просто у дворі житлового будинку, - повідомляє паблік ЧТД 26 травня.

«Конфлікт почався з обстрілу місцевими гопниками “героя СВО” і його дівчини. Ті на допомогу покликали колишніх товаришів по службі з «Вагнера» і почали бити нападників палицями - а вже до останніх на підмогу підтягнулися бандити з бойовою зброєю і швидко розігнали «вагнерів», розповів один із групи переможених (скаржачись, що переможці віроломно скористалися допомогою друзів зі зброєю, а не поліцейських)", - ідеться в повідомленні.

Паблік зазначає, що поліція затримала тільки «героїв СВО» (і незабаром відпустила), а ось гопники зі зброєю успішно зникли з місця перестрілки.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті