День жалоби за загиблими в «Епіцентрі» оголошено в Харкові 27 травня

День жалоби за загиблими внаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ 25 травня по будівельному гіпермаркету «Епіцентр», оголошено в Харкові 27 травня. Про це йдеться у розпорядженні, яке підписав міський голова Ігор Терехов.

«На знак скорботи за загиблими 25 травня внаслідок ворожого удару по об'єкту цивільної інфраструктури на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях буде приспущено Державний прапор із чорною стрічкою. Також буде заборонено розважальну музику на ринках, у торговельних закладах, закладах громадського харчування тощо", - ідеться в повідомленні пресслужби міської ради.

Як повідомлялося раніше, унаслідок обстрілу російської армії будівельного гіпермаркету «Епіцентру» в Харкові встановлено загибель 14 і поранення 44 осіб.  

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті