День жалоби за загиблими в «Епіцентрі» оголошено в Харкові 27 травня

День жалоби за загиблими внаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ 25 травня по будівельному гіпермаркету «Епіцентр», оголошено в Харкові 27 травня. Про це йдеться у розпорядженні, яке підписав міський голова Ігор Терехов.

«На знак скорботи за загиблими 25 травня внаслідок ворожого удару по об'єкту цивільної інфраструктури на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях буде приспущено Державний прапор із чорною стрічкою. Також буде заборонено розважальну музику на ринках, у торговельних закладах, закладах громадського харчування тощо", - ідеться в повідомленні пресслужби міської ради.

Як повідомлялося раніше, унаслідок обстрілу російської армії будівельного гіпермаркету «Епіцентру» в Харкові встановлено загибель 14 і поранення 44 осіб.  

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті