Кількість загиблих в "Епіцентрі" у Харкові зросла. Зʼявилося відео момента удару, коли люди просто працювали

Внаслідок удару рашистів по гупермакету "Епіцентр" кількість загиблих збільшилась до 14 людей. Про це 26 травня пише керівник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

"Ідентифікували вже десятьох з чотирнадцяти загиблих в "Епіцентрі". Впізнати на місці вдалося лише двох із них, особи вісьмох з них змогли встановити лише після аналізу ДНК. Ще четверо - залишаються невідомими. Також восьмеро людей вважаються зниклими безвісти. На місці працюють і службові собаки - саме завдяки одній із них щойно виявили ще два фрагменти тіл. Пошуки продовжуються", - пише він.

Також Болвінов опублікував  відео, з яким зараз працюють слідчі, - момент удару.

"Чітко видно, що люди абсолютно не були готові до такої атаки, перебували на робочих місцях та займалися своїми справами. Нині вивчаємо кожну хвилину записів з камер", - повідомив керівник слідчого управління поліції Харківщини.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті