Кількість загиблих в "Епіцентрі" у Харкові зросла. Зʼявилося відео момента удару, коли люди просто працювали

Внаслідок удару рашистів по гупермакету "Епіцентр" кількість загиблих збільшилась до 14 людей. Про це 26 травня пише керівник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

"Ідентифікували вже десятьох з чотирнадцяти загиблих в "Епіцентрі". Впізнати на місці вдалося лише двох із них, особи вісьмох з них змогли встановити лише після аналізу ДНК. Ще четверо - залишаються невідомими. Також восьмеро людей вважаються зниклими безвісти. На місці працюють і службові собаки - саме завдяки одній із них щойно виявили ще два фрагменти тіл. Пошуки продовжуються", - пише він.

Також Болвінов опублікував  відео, з яким зараз працюють слідчі, - момент удару.

"Чітко видно, що люди абсолютно не були готові до такої атаки, перебували на робочих місцях та займалися своїми справами. Нині вивчаємо кожну хвилину записів з камер", - повідомив керівник слідчого управління поліції Харківщини.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті