Польща та країни Балтії введуть війська в Україну в разі проривів росіян на фронті - Der Spiegel

Країни Балтії та Польща введуть свої війська на українську територію в разі серйозних успіхів російських військових на фронті. Це одразу зробить НАТО учасником війни. Про це пише Der Spiegel, - повідомляє ТГК ZN.UA.

Зазначається, що минулого тижня в кулуарах конференції Леннарта Мері з питань зовнішньої політики та політики безпеки, що проходила в столиці Естонії Таллінні, балтійські депутати попередили представників уряду з Берліна, що саме це станеться через їх політику недопоставок зброї Україні від Західних партнерів.

Вони не чекатимуть на розгортання російських військ на своїх кордонах.

Це саме те, чого справедливо бояться канцлер Німеччини Олаф Шольц і президент США Джо Байден. Ті, хто хоче обмежити війну через надмірну стриманість, насправді ризикують вивести її з-під контролю.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті