Напередодні початку «СВО» Путін розповів Шольцу, що вважає Україну частиною Росії і готовий змінювати кордони за допомогою сили

Путін напередодні повномасштабного вторгнення заявив Олафу Шольцу, що вважає Україну частиною Росії, а кордони «можна змінювати за допомогою сили». Про це канцлер Німеччини розповів на Фестивалі демократії 26 травня, - передає «Укрінформ».

Розмова відбувалася в кабінеті Путіна в лютому 2022 року, «за тим довгим столом, який усі пам'ятають».

Шольц поінформував Путіна, що «принаймні, ще років тридцять» Україна не зможе вступити до НАТО. 

Як повідомлялося раніше, нібито швидке членство України в Північноатлантичному альянсі стало однією з причин початку російської агресії.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті