Напередодні початку «СВО» Путін розповів Шольцу, що вважає Україну частиною Росії і готовий змінювати кордони за допомогою сили

Путін напередодні повномасштабного вторгнення заявив Олафу Шольцу, що вважає Україну частиною Росії, а кордони «можна змінювати за допомогою сили». Про це канцлер Німеччини розповів на Фестивалі демократії 26 травня, - передає «Укрінформ».

Розмова відбувалася в кабінеті Путіна в лютому 2022 року, «за тим довгим столом, який усі пам'ятають».

Шольц поінформував Путіна, що «принаймні, ще років тридцять» Україна не зможе вступити до НАТО. 

Як повідомлялося раніше, нібито швидке членство України в Північноатлантичному альянсі стало однією з причин початку російської агресії.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті