В окупованому Маріуполі досі не розпочався опалювальний сезон – Бойченко

В окупованому Маріуполі росіяни так і не змогли підготувати місто до опалювального сезону. Про це в ефірі національного телемарафону заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

"Опалювальний сезон у Маріуполі так і не розпочато. Люди сидять у холоді, замерзають, і ми бачимо написи і на під'їздах, і на квартирах: "SOS! Ми замерзаємо". Вся російська пропаганда розбилася об зиму, яка прийшла на територію України", - наголосив міський голова.

За його словами, комунальні служби у місті не працюють. І це вкотре показує, що життєдіяльність Маріуполя здатна забезпечити лише українська влада. Росіяни ж здатні лише роздавати мешканцям міста обігрівачі.

"Люди вишиковуються в кілометрові черги, б'ються за ці обігрівачі, проходять цю принизливу процедуру. Але найстрашніше: щоб включити обігрівач у розетку, потрібно, щоб була електрика. А електрики в обсязі, потрібному для проходження опалювального сезону, теж немає. Вони і цей інструмент життєдіяльності не забезпечили. І, відповідно, ми бачимо десятки пожеж, які знищують ще хоч якесь житло у Маріуполі", - додав Бойченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Маріуполі окупаційній владі не вдалося підключити мобільні котельні через відсутність дизеля.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті