До 10 років за ґратами засуджено колаборантку, яка очолила окупаційне «районо» на Луганщині

За матеріалами СБУ 10 років позбавлення волі заочно отримала окупаційна керівниця так зв. «отдела образования Новоайдарского района лнр». Про це прес-центр спецслужби пише 27 травня.

"За даними досудового розслідування, колишня спеціалістка відділу освіти Новоайдарської селищної ради залишилася в зоні окупації та влітку 2022 р. добровільно очолила рашистський «отдел образования»", - йдеться у повідомленні.

На новій посаді вона зайнялася переведенням освітніх установ на «федеральные стандарты», русифікацією навчального процесу, впровадженням російських програм та навчальної літератури РФ. Про ці заходи колаборантка повідомляла в інтерв’ю на пропагандистських медіаресурсах.

Зазначається, що колишніх колег зрадниця вмовляла не їхати на вільну українську територію, а залишитись і співпрацювати з агресором.

Зловмисницю визнано винною в колабораційній діяльності (ч.5 ст. 111-1 Кримінального кодексу) України та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Строк відбування покарання рахуватиметься з дати її затримання. Наразі правопорушниця перебуває у розшуку.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті