Російські пабліки пишуть про збитий безпілотник у Підмосков'ї (оновлено)

«Очевидці повідомляють про збитий безпілотник у Підмосков'ї. Попередньо, дрон був збитий над Балашихою. Зараз на місці працюють співробітники оперативних служб. Офіційної інформації поки немає", - пишуть російські ТГК увечері 27 травня.

Пізніше міноборони РФ повідомило, що нібито сили ППО знищили малорозмірну повітряну кулю в Московській області. При цьому губернатор Підмосков'я Воробйов повідомляє, що близько 21-ї години в мікрорайоні Кучино в Балашисі система ППО збила БПЛА - уламки впали на приватний будинок. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті